AUTOBUSEM

Městská autobusová doprava v Děčíně a linková autobusová doprava do okolních obcí je provozována Dopravním podnikem města Děčína, a.s.

Autobusové nádraží v Děčíně naleznete na této adrese:

Uhelná 1 (Poštovní), 405 02 Děčín – Podmokly

http://www.dpmdas.cz

CYKLOBUS

Cyklobus (linka č. 10) odjíždí z autobusového nádraží v Děčíně (u Hypermarketu Albert) ze stanoviště č. 2 a je provozován od května do září o sobotách, nedělích a svátcích. O hlavních prázdninách je provoz cyklobusu zajištěn po celý týden (pondělí – neděle). Kapacita vleku je 16 kol a ty jsou naloženy vždy na počáteční zastávce a vyloženy v zastávce Maxičky. Na jiném místě nebudou kola naložena ani vyložena. Vzhledem k omezené kapacitě vleku Vám doporučujeme vyzvednout si rezervační místenku pro kola.

Více na: http://www.dpmdas.cz/Jizdni_rady/Jrady_Cyklobus.php

 

JÍZDNÍ ŘADY A CENY JÍZDNÉHO

 

dpmd

Turistické jízdní řády

České Švýcarsko je poměrně dobře dostupné jak pro ty, kteří cestují vlastním vozem, tak pro turisty, kteří dají přednost veřejné dopravě. Pokud si prostudujete jízdní řády a výhodné jízdenky, zjistíte, že osobní automobil často nebudete vůbec potřebovat...

V brožuře jízdních řádů najdete všechny možné spoje pohromadě. Jak na české straně - Hřensko, Janov, Jetřichovice, Krásná Lípa, včetně nové turistické linky 217 Tisá - Konigstein, tak stejně tak můžete cestovat do Drážďan, Pirny a Míšně.

turisticke rady 2016

VIDEOPOZVÁNKA
ČASOPIS PRO TURISTY
PŘÍVOZ
TURISTICKÝ PAS
LODÍ PO ŘECE
VSTUPENKA DĚČÍN
KAM NA OBĚD
MOBILNÍ APLIKACE