NOVINKY

pátek, 11 leden 2019 10:44

Kraj mého srdce

Kraj mého srdce – kdo hlasuje, může vyhrát!  

KAM Vás srdce táhne? Řekněte nám to pomocí ankety a vyhrajte! Hlasujte v 7. ročníku „Kraj mého srdce“, kterou vyhlásili vydavatelství KAM po Česku a Incheba Expo Praha, pod záštitou Asociace krajů ČR.

Jak na to? Anketa nabídne 10 kategorií výletů, u každé z nich označíte tři Vámi preferované kraje, které nejraději navštěvujete, nebo jsou jednoduše Vašemu srdci blízké. Svým hlasem je umístíte na první, druhé a třetí místo. Hlasování bude ukončeno 31. ledna 2019 a následně se vybere deset hlasujících, kteří se stanou výherci a obdrží tak krásné, hodnotné ceny.

Soutěž s pokyny naleznete na   www.kampocesku.cz/anketa

Informační centra v městské knihovně a na hlavním nádraží splnila náležité podmínky a prošla úspěšnou recertifikací, tudíž jim byla platnost certifikátu prodloužena do konce října roku 2021.

středa, 10 říjen 2018 08:56

Zoo čeká TýDen bílé hole

Návštěvníci dostanou možnost vyzkoušet si vnímat přírodu jako nevidomí...

Třetí zářijový víkend se ponese v duchu významného děčínského rodáka Dr. Miroslava Tyrše a bude plný sportu, kultury a zábavy pro celou rodinu. Akce Tyršův Děčín oživí nejen Smetanovo nábřeží, ale také Mariánskou louku.

Do Děčína zavítala rodina Hájkových z blogu Objevíme svět, kteří cestují po jak po světě, tak po krásách naší republiky. Na jejich stránkách najdete nejen tipy na výlety, ale i rady, jak cestovat s dětmi a jak vše naplánovat a zvládnout.

Strana 1 z 19
VIDEOPOZVÁNKA
ČASOPIS PRO TURISTY
PŘÍVOZ
TURISTICKÝ PAS
LODÍ PO ŘECE
VSTUPENKA DĚČÍN
KAM NA OBĚD
MOBILNÍ APLIKACE