středa, 31 květen 2017 09:33

Hudební odpoledne Rogalo DC opět na Smetanově nábřeží

Napsal(a)
Rogalo DC Rogalo DC

Letos proěhne celkem 18 malých hudebních festiválků na Smetanově nábřeží každou neděli vždy od 15.00 do 18.00 hod!

Rogalo DC, to je název hudebních odpolední, které se konají každou neděli na Smetanově nábřeží. Akce navazuje na již osvědčený projekt Malá Paříž, který v Teplicích funguje již několik let.

Letos celkem 18 malých hudebních festiválků na Smetanově nábřeží. Každou neděli od 4.června do 1.října 2017! Vstup volný. 

Program Rogalo DC, 25. června:


15.00 - MarZ - kytaristka Markéta Zdeňková a pozounista Štěpán Janoušek tvoří již několik autorskou a interpretační dvojici. Vzhledem k tomu, že s pozounem na puse se špatně zpívá, většinou zpívá Markéta. Nicméně je potřeba říci, že Štěpán se v jiných projektech živí i jako zpěvák. Velice zajímavá dvojice.
16.00 - Justin Lavash - štíhlý, vysoký kytarista z Anglie Vás zaujme jak na první pohled, tak i na první poslech. Pokud někoho chci zvát každý rok, je to jistě Justin. Geniální hráč, který navíc pracuje s looperem a velmi charismatickým hlasem.
17.00 - Jana Šteflíčková - není to tak dlouho, co se o Janě mluvilo jako o talentované, nastupující folkové hudebnici. Dnes je na folkovém žebříčku velice vysoko. A pevně. Skvělý hlas i kytarové ruce, zajímavé hudební nápady a příjemné vystupování - to je Jana.


Přečteno: 1116 x
VIDEOPOZVÁNKA
ČASOPIS PRO TURISTY
PŘÍVOZ
TURISTICKÝ PAS
LODÍ PO ŘECE
VSTUPENKA DĚČÍN
KAM NA OBĚD
MOBILNÍ APLIKACE