Markéta Tesařová

Markéta Tesařová

Informační centra v městské knihovně a na hlavním nádraží splnila náležité podmínky a prošla úspěšnou recertifikací, tudíž jim byla platnost certifikátu prodloužena do konce října roku 2021.

Staňte se spolutvůrci jedinečné výstavy ZAŽIJTE TO ZNOVU!. Jak? Je to jednoduché. Pokud vlastníte zajímavé předměty, či fotografie z historie ŠKODA AUTO, nenechávejte si je doma v šuplíku. Podělte se o ně s ostatními....

středa, 10 říjen 2018 08:56

Zoo čeká TýDen bílé hole

Návštěvníci dostanou možnost vyzkoušet si vnímat přírodu jako nevidomí...

Třetí zářijový víkend se ponese v duchu významného děčínského rodáka Dr. Miroslava Tyrše a bude plný sportu, kultury a zábavy pro celou rodinu. Akce Tyršův Děčín oživí nejen Smetanovo nábřeží, ale také Mariánskou louku.

Do Děčína zavítala rodina Hájkových z blogu Objevíme svět, kteří cestují po jak po světě, tak po krásách naší republiky. Na jejich stránkách najdete nejen tipy na výlety, ale i rady, jak cestovat s dětmi a jak vše naplánovat a zvládnout.

Cykloturistika je v plném proudu, a proto vám přinášíme pár aktualit z Labské stezky...

Poznávat město prostřednictvím nosu a chuťových pohárků ? V Děčíně můžete. Od poloviny
července 2018 je místem, kde všichni kavárenští povaleči najdou svého průvodce kavárnami.

Vláček provozuje firma Václav Šlemr Spedition z České Kamenice, která získala oficiální souhlas od všech zainteresovaných stran (obec Hřensko, Správa NP ČŠ, Policie ČR, Odbor dopravy Ústeckého kraje)

Hřenský express bude k nástupu a výstupu cestujících využívat parkoviště obce Hřensko, Mezní Louka a stávající autobusové zastávky. Konkrétně: Hřensko – Euro Oil (parkoviště naproti čerpací stanici), dále „Přívoz“ – (nábřeží), „ U Klepáče“ – (vstup do soutěsek), „Tři prameny“ – (cesta na Pravčickou bránu) a  Mezní Louka (parkoviště na Mezní Louce, směr Mezná).

Silniční vláček je z dopravního hlediska klasifikován jako autobus. Bude jednat o příležitostnou autobusovou dopravu. K přepravě budou využívány pouze silniční úseky. Provoz vláčku bude přibližně od 10 do 19:00 hod., v období duben až říjen.

Strana 1 z 6
VIDEOPOZVÁNKA
ČASOPIS PRO TURISTY
PŘÍVOZ
TURISTICKÝ PAS
LODÍ PO ŘECE
VSTUPENKA DĚČÍN
KAM NA OBĚD
MOBILNÍ APLIKACE