Restaurace

Cafe Restaurant Bacardi

Adresa Prokopa Holého 113/20, 405 02 Děčín
Telefon 412 532 083
E-mail objednavky.bernardo@seznam.cz
Webové stránky www.restaurantbacardi.cz
Popis Italská kuchyně patří právem ke třem nejlepším kuchyním světa. Svou rozmanitostí dala základ dalším světovým kuchyním, například – francouzské či mexické.

Dobré suroviny jsou základ úspěchu této kuchyně. Mezi tradiční italské ingredience patří sýry, rajčata, panenský olivový olej a bylinky, jejichž kombinace a lehkost dokonale odpovídá dnešním trendům zdravé výživy.

Pizza Bernardo Vám nabízí průřez tradičními italskými recepturami od Bologně až po Neapol. Cílem naší kuchyně je zachovat původní chuť každé jednotlivé suroviny, kterou používáme. Proto vaříme vždy z čerstvých a typicky italských surovin – semolinová mouka, čerstvé maso, koření bez glutamátů, čerstvé bylinky, mořská sůl a mletý pepř.

Dáváme si záležet nejen na chuti našich pokrmů ale i na jejich vzhledu. Chvíle čekání, kterou vyžaduje tento přístup k přípravě jídla, ocení všechny Vaše smysly. Každé jídlo v naší restauraci je originál. Nejen chutí je člověk syt.

Vybraná vína, rozmanité přílohy, dezerty s pravou belgickou čokoládou nebo speciální kávy mohou doplnit Váš gastronomický zážitek.
VIDEOPOZVÁNKA
ČASOPIS PRO TURISTY
PŘÍVOZ
TURISTICKÝ PAS
LODÍ PO ŘECE
VSTUPENKA DĚČÍN
KAM NA OBĚD
MOBILNÍ APLIKACE