pondělí, 05 březen 2018 09:47

Aktivit a soutěží na zahájení turistické sezóny v březnu bude více než dost!

Napsal(a)

Auto Horejsek je stejně jako v minulém roce partnerem akce zahájení turistické sezóny, které se letos bude konat 24. března a program si tato společnost připravila letos opravdu bohatý. Na Smetanově nábřeží se rozhodně nudit nebudete, protože tu pro vás bude připraveno mnoho zábavy, soutěže o věcné ceny a také aktivity, ve kterých svým výkonem můžete přispět na dobrou věc. Co vás tedy čeká?

Řidiči si mohou vyzkoušet testovací jízdu v pěti automobilech značky Škoda Karoq a ve třech automobilech Volkswagen Polo.
Dále zde bude k dispozici rodeo, běžecký pás, kolo simulátor, obrovské šipky, trampolíny 4v1, fotokoutek, spousta cukrové vaty, bungee aréna a dva skákací hrady!

Běžecký pás bude u značky Volkswagen, protože tato značka podporuje běh a kolo simulátor bude u značky Škoda, ti zase podporují cyklistiku. A právě vaším výkonem na těchto dvou atrakcích můžete podpořit dobrou věc. Za každý ujetý, či uběhnutý kilometr půjdou peníze na dětský domov v České Kamenici, který firma Auto Horejsek již delší dobu podporuje.

A jaká soutěž na vás bude čekat?
U registračního pultu Auto Horejsek, který bude umístěn mezi vozy, pod mostem, si vyzvednete soutěžní kartičku. Cílem je zúčastnit se vybraných aktivit – kolo, běžecký pás, rodeo, šipky a bungee aréna. Po splnění účasti na všech těchto místech vám dá hosteska razítko a bude zbývat vyplnit tipovací otázku. Kdo bude svým tipem nejblíž, může se těšit na cenu v podobě VW Polo na víkend s plnou nádrží, nebo ŠA Karoq na víkend s planou nádrží. Na další v pořadí, do desátého místa, budou čekat dárkové ceny od Auto Horejsek, Škoda auto a Volkswagen.

Další soutěží bude běžecký závod, ve kterém se bude soutěžit mimo jiné o vouchery na eshop v ceně 1000 Kč, 2000 Kč a 3000 Kč.

Tak neváhejte a přijďte celá rodina, nebo parta na odpoledne plné zábavy, soutěží a sportu.

 

Přečteno: 907 x
VIDEOPOZVÁNKA
ČASOPIS PRO TURISTY
PŘÍVOZ
TURISTICKÝ PAS
LODÍ PO ŘECE
VSTUPENKA DĚČÍN
KAM NA OBĚD
MOBILNÍ APLIKACE