Restaurace

Pizzerie Ciao Ciao

Adresa Teplická 365/60, 405 02 Děčín
Telefon 736 239 020
E-mail info@trattoriaciao.cz
Webové stránky www.trattoriaciao.cz
Popis Restaurace Trattoria Ciao Ciao II. se specializuje na rozvoz domácích pizz a těstovin s donáškou až k Vašim dveřím, a Vám dobře známých z našeho sesterského podniku Ciao Ciao v Děčíně. Restaurace vznikla z úspěšného konceptu Pizzerie Ciao Ciao v Děčíně a je propojena s projektem Good Life, který je zaměřen na bezlepkové stravování a zdravý životní styl. Rozvoz jídel s donáškou můžete objednávat každý den přes náš webový formulář nebo telefon 777 171 808.

Nabízíme pravé italské pizzy, těstoviny a saláty vyráběné z těch nejkvalitnějších ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány samotným šéfkuchařem Agimem Osmani. Mimo náš stálý jídelní lístek Vám přinášíme speciální víkendovou nabídku grilování prvotřídních mas, ryb a mořských plodů. Grilované pokrmy připravujeme přímo před Vašima očima na kruhovém grilu, který se nachází uprostřed interiéru restaurace.

Do restaurace můžete zavítat i s rodinou nebo přáteli k posezení v útulném a jednoduchém prostředí, s možností venkovního sezení v letních měsících. Kapacita restaurace je 50 míst k sezení, v sezóně s otevřenou venkovní terasou. Nabízíme také možnost pořádání nejrůznějších hromadných akcí, firemních rautů aj., jídelníček přizpůsobíme všem Vašim požadavkům.
VIDEOPOZVÁNKA
ČASOPIS PRO TURISTY
PŘÍVOZ
TURISTICKÝ PAS
LODÍ PO ŘECE
VSTUPENKA DĚČÍN
KAM NA OBĚD
MOBILNÍ APLIKACE