Bohemian Rose Garden Apartment

Adresa Křížová 17/15, 40501 Děčín 1
E-mail interier.apartmany.restaurace@gmail.com
Webové stránky www.uruzovezahrady.cz
Mobil +420 702 994 622 ; +420 603 448 006
Popis Nabízíme ubytování v historickém centru Děčína, který je skvělým východiskem pro cesty do NP Česko-Saské Švýcarsko nebo návštěvu historických Drážďan (Zwinger se Sixtinskou madonou), které jsou odtud pouhých 45km.

Apartmán o velikosti 77m2 z roku 1892, nabízí hostům dva prostorné pokoje s výhledem na Děčínský zámek, Růžovou zahradu, Salla Terrenu, Gloriet, Dlouhou jízdu a Kostel Povýšení sv. Kříže (v roce 1752 byl do kostela přivezen z Říma obraz Panny Marie posvěcený Benediktem XIV a kaple tak získala status poutního místa).

V apartmánech je kuchyňská linka, šatna a koupelna se sprchovým koutem a WC. Ložní prádlo a WIFI připojení je zdarma. Pro hosty jsou zajištěna 2 parkovací místa. Vzhledem k blízkosti cyklostezek je k dispozici zdarma úschovna kol a dobíjení elektrokol. Poblíž Apartmánu je Via Ferrata a přístaviště výletních lodí. Z výletů doporučujeme Pravčickou bránu (největší pískovcová skalní brána v Evropě), Děčínský Sněžník, Židovskou Synagogu, Tiské stěny (točil se zde film Letopisy Narnie – Lev, čarodějnice a skříň). Děčínsko nabízí množství cyklostezek, lezeckých stěn a turistických tras.
VIDEOPOZVÁNKA
ČASOPIS PRO TURISTY
PŘÍVOZ
TURISTICKÝ PAS
LODÍ PO ŘECE
VSTUPENKA DĚČÍN
KAM NA OBĚD
MOBILNÍ APLIKACE