Cyklostop

CYKLOSTOP

logo

Kemp a Cyklostop Děčín naplňuje veškeré představy o kvalitním zázemí zejména pro cyklisty na Labské stezce a cyklostezce Ploučnice. Chce být stejně tak komfortním zázemím pro milovníky in-line bruslení, vodních sportů, horolezce, motorkáře, zcestovalé turisty a karavanisty, zkrátka pro všechny příznivce aktivního stylu života.

- disponuje dostatečnou kapacitou sociálního zařízení (vč. zázemí pro tělesně postižené), kde průběžně po celý den udržujeme čistotu a dbáme na hygienu. Hosté a návštěvníci kempu a cyklostopu mají k dispozici kabinkové sprchy, WC, umývárny.

- nabízí několik míst k posezení (krytý jurtový přístřešek až pro 60 lidí, samostatné lavičky), ohniště a gril k zapůjčení.

- kuchyňka vybavená sporákem a mikrovlnou troubou, automatickou pračkou, sušičkou a mycími dřezy.

- samozřejmostí pro kemp a cyklostop, který se chce stát zároveň oázou pro rodiny s dětmi, je přebalovací stůl pro miminka a dětské hřiště s pískovištěm.
v areálu kempu se také nachází nezbytná výlevka pro chemické WC.
areál Cyklostopu pak navíc disponuje úschovnou a půjčovnou kol. K dispozici je také dostatek nabíjecích míst pro elektrokola.

- v kempu je možné si zakoupit základní balené potraviny, občerstvení, nanuky nebo si objednat snídaně. Můžete si dát také naší výbornou kávu z místní pražírny

Základní služby kempu a Cyklostopu: volné plochy pro stany, přípojky pro karavany, vybavené rodinné stany k pronajmutí, free wi-fi připojení, WC a umývárny, WC a sprcha pro postižené, sprchy s teplou vodou, úschovna, půjčovna kol a sportovních potřeb, nářadí pro základní servis kol, turistické informační centrum, dětské hřiště s pískovištěm, možnost samostatného vaření, umývárna nádobí, možnost praní a sušení prádla

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH : KEMP DĚČÍN

kemp

VIDEOPOZVÁNKA
ČASOPIS PRO TURISTY
PŘÍVOZ
TURISTICKÝ PAS
LODÍ PO ŘECE
VSTUPENKA DĚČÍN
KAM NA OBĚD
MOBILNÍ APLIKACE